2017 Tercih Dönemi Öğrenci Başvuru Formu

2017 Tercih Dönemi Öğrenci Başvuru Formu

Değerli MEF’liler,
 
Üniversitemiz için son derece önemli olan 2017 Tercih Dönemi’nde üniversitemizi ziyaret eden ve on-line chat & telefon aracılığı ile iletişime geçen adaylara MEF Üniversitesi’ni en nitelikli şekilde anlatacak tanıtım ekibini her yıl olduğu gibi bu yıl da kuruyoruz. 
 
Bu yıl için tercih dönemi ekibimiz 80 kişilik her bölümü temsil eden bir gruptan oluşacak ve eğitim alacaktır. Tercih dönemi ekibinde yer almak isteyen arkadaşlarımızın aşağıdaki konulara özellikle dikkat etmelerini rica ediyoruz. 
 
  • İletişimi iyi, diyaloğu kuvvetli olmak,
  • Üniversitemizi her yönü ile bilmek, 
  • Ekip çalışmasına uyumlu olmak,
  • Yoğun tempoya uygun olmak,
  • Tercih Dönemi tarihleri olan 10-28 Temmuz'da uygun olabilmek,
  • Güler yüzlü olmak.
 
Bizler yukarıdaki metinden anlaşılacağı gibi yoğun tempoda çalışabilecek, gecesini gündüzüne katacak, her daim gülecek ve Üniversitemizi en iyi şekilde anlatacak bir ekip kuracağız. Ekibimizde yer almak isterseniz aşağıdaki linki tıklayarak 29 Mayıs 2017, Pazartesi gününe kadar başvuruda bulunabilirsiniz. Hangi arkadaşımızın kaç gün çalışacağı bilgisini sizinle Haziran ayının 2. haftasında paylaşacağız. 


İlgili Başvuru Linki:

2017 Tercih Dönemi Tanıtım Ekibi Başvuru Formu

Biz 2017 Tercih Dönemi için çok heyecanlıyız. Sizlerle yakalayacağımız sinerji ile Üniversitemizi en iyi yerlere getireceğimize inanıyoruz. Şimdiden tüm destekleriniz için teşekkür ediyoruz.

MEF Üniversitesi Kurumsal İlişkiler
 

Sosyal Medya