Öğrenme ve Öğretme Uygulama Araştırma Merkezi

CELT Danışma Kurulu

CELT Danışma Kurulu

CELT Danışma Kurulu, Rektörün onayı ile CELT Direktörü tarafından bir araya getirilmiştir ve CELT Direktörü, Öğretim Teknolojileri Koordinatörü ve tüm fakülte ve yüksekokullardan temsilciler de dahil olmak üzere on temsilciden oluşmaktadır.  Ortaya çıkan koşullara bağlı olarak yıl boyunca CELT Danışma Kurulu'na misafir konuşmacılar veya geçici üyeler katılım gösterir.


2018 - 2019 Akademik Yılı CELT Danışma Kurulu kadrosu:

Caroline Fell Kurban - Öğrenme ve Öğretme Uygulama Araştırma Merkezi Direktörü - kurbanc@mef.edu.tr 
Dinçer Ozoran - Eğitim Teknolojileri Koordinatörü - ozorand@mef.edu.tr
Paker Doğu Özdemir - Yazım Merkezi Koordinatörü - ozdemirdo@mef.edu.tr
Ertuğrul Akyol - Eğitim Destek Koordinatörü - akyole@mef.edu.tr
Semen Son - İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi - sons@mef.edu.tr
Zelha Tunç - Eğitim Fakültesi - tuncz@mef.edu.tr
Ahmet Sezgin - Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi - sezgina@mef.edu.tr
Sevinç Ensarı - Hukuk Fakültesi - Hukuk Fakültesi
Dante Dorantes - Mühendislik Fakültesi - dorantesd@mef.edu.tr
Joel Compton - Yabancı Diller Yüksekokulu - comptonj@mef.edu.tr


CELT Danışma Kurulu ile görüşmek istediğiniz herhangi bir öneri veya sorununuz varsa, lütfen temsilcinizle görüşün.

Toplantı tutanağına ulaşmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.
https://drive.google.com/drive/folders/1qeJuu2oEEt81TTWwZum8RrzvniAnps41?usp=sharing

Sosyal Medya

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri nasıl kullandığımız, sildiğimiz ve engellediğimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen Çerez Politikası sayfasını okuyunuz.
x