Yabancı Diller Yüksekokulu

Direktörün Mesajı

Direktörün Mesajı

Günümüzün küreselleşmiş dünyasında İngilizce dünyanın en zengin "anlaşma dili" olarak ortaya çıkmıştır. İngilizce internetin dili, araştırmanın dili ve uluslararası ticaretin ve iş dünyasının dilidir.
 
Bu ortamda rahat ve profesyonel İngilizce konuşma olanağı artık bir tercih değil, bir zorunluluktur.
 
MEF İngilizce Hazırlık Programı, bu ihtiyacı gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Yenilikçi programımız sadece size yetkin ve kendinden emin İngilizce konuşuyor olmayı değil, gelecekteki kariyerinizde  de başarılı olmanızı sağlayacak gerekli becerileri kazandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Öğrenci merkezli müfredat özerklik, öz-yönetimli öğrenme, eleştirel düşünme ve işbirliğine dayalı beceriler geliştirirken,  anadili İngilizce olan okutmanlarımızdan oluşan benzersiz ekibimiz size zengin bir kültürel ve dilsel çevre sunmak için seçilmiştir. Bütün bunlar sizi hedeflediğiniz uluslararası düşünen, İngilizce konuşan profesyonel bir birey olmaya hazırlar.
 
O halde bize gelin, MEF İngilizce Hazırlık Programı'na katılın ve öğrenci olmanın ötesinde uluslararası, İngilizce konuşan profesyonellere dönüşümünüzü başlatın.


Saygılarımla,

Sally Gayford
Yabancı Diller Yüksekokulu Direktörü

Sosyal Medya