AI Café

AI Café, öğrenciler, eğitimciler ve idari personel arasında yapay zeka okuryazarlığını teşvik etmek amacıyla başlatılmış, MEF'in merkezi bir girişimidir.

AI Café: Akademisyen Desteği

AI Café, eğitimcilere çeşitli yapay zeka konularını ve araçlarını keşfetme fırsatı sunar. Her oturum, özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilir ve yapay zekayı öğretiminize entegre etmenize yardımcı olacak kişiselleştirilmiş rehberlik sağlar.

Randevular

Belirli bir konu veya disiplin üzerine, ister çevrimiçi ister yüz yüze, küçük grup veya birebir şeklinde oturumlar talep etmek için lütfen Caroline ile kurbanc@mef.edu.tr adresinden iletişime geçin.


AI Café Lab

UNIQ'deki MEFTek binası içinde yer alan AI Café laboratuvarı, öğrencileri, akademisyenleri ve idari personeli ağırlar. Bu özel alan, öğrencilerin oylarıyla belirlenen bilgisayarlar ve son teknoloji yapay zeka araçları ile donatılmıştır. Pratik öğrenme ve yenilikçiliği teşvik etmeye odaklanan laboratuvar, haftanın her günü 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet verir ve üniversitemizin tüm üyelerine ücretsiz erişim sunar.

Randevular

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak laboratuvarımızdaki bilgisayarlar için randevu sistemine erişebilir ve randevunuzu planlayabilirsiniz.

🔗 https://calendar.app.google/p5vqn6NVVNRFWMZeA

Not: Randevular 30 dakikalıktır ancak bu sürenin yeterli olmayacağını düşündüğünüz durumlarda ardışık randevular alarak sürenizi uzatabilirsiniz.

Geribildirim

Eğer AI Café laboratuvarımızın kullanıcısı iseniz bu geribildirim formunu doldurarak bize deneyimlerinizi, görüşlerinizi ve önerilerinizi aktarabilirsiniz. Geribildirimleriniz, bizler için değerlidir ve laboratuvarımızın geliştirilmesine yardımcı olabilir!

Bilgisayarlar & Yapay Zeka Araçları

Bilgisayar 1'deki Mevcut Araçlar
🔹 ChatGPT Plus
🔹 Magic School
🔸 Daha fazlası yakında
📆 Randevu Alın

Bilgisayar 2'deki Mevcut Araçlar
🔹 ChatGPT Plus
🔹 GitHub Copilot (Visual Studio aracılığı ile)
🔸 Daha fazlası yakında
📆 Randevu Alın

Bilgisayar 3'teki Mevcut Araçlar
🔹 ChatGPT Plus
🔸 Daha fazlası yakında
📆 Randevu Alın

Bilgisayar 4'teki Mevcut Araçlar
🔹 ChatGPT Plus
🔸 Daha fazlası yakında
📆 Randevu Alın

Bilgisayar 5'teki Mevcut Araçlar
🔹 ChatGPT Plus
🔹 ElevenLabs
🔸 Daha fazlası yakında
📆 Randevu Alın

logo
Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No. 4 34396 Sarıyer - İstanbul